بهترین فروشگاه عطر و ادکلن

فروشگاه عطر و ادکلن

عبدو پرفیوم ( abdoperfume ) یکی از فروشگاه های عرضه کننده عطر و ادکلن می باشد، این فروشگاه با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه فروش عطر و ادکلن در سراسر ایران فعالیت می کند. فروشگاه عطر عبدو صداقت و درستکاری را سرلوحه فعالیت خود قرار داده است بطوری که  فروش انواع عطر ها و ادکلن های اورجینال و با کیفیت این مجموعه می تواند تایید کننده این ادعا باشد.

 مجموعه عبدو پرفیوم تلاش می‌ کند که بهترین تجربه خرید عطر ها و مواد خوشبو کننده را برای خریداران خود خلق نماید به شکلی که آنها از خرید خود رضایت داشته باشند.

 فروشگاه عبدو علاوه بر فروش انواع عطر و ادکلن ها شرایطی فراهم آورده است که دوستداران عطر و ادکلن بتوانند به صورت تلفنی از مشاوره تخصصی این مجموعه در زمینه خرید انواع عطر و ادکلن اورجینال و با کیفیت و ماندگاری بالا استفاده کنند.

 فروشگاه عبدو تلاش می کند در همه رنج های قیمت انواع عطر و ادکلن میان رده، لوکس و نیش را در مجموعه خود به متقاضیان عرضه کند به شکلی که همه اقشار جامعه بتوانند با توجه به توان اقتصادی خود عطر و ادکلن مورد نیاز خود را خریداری نمایند.

 فروشگاه عبدو تلاش می کند  عطر های بی کیفیت با ماندگاری ضعیف مثل عطر های شرکتی و حتی عطر های اصلی غیر استاندارد  را از چرخه عرضه مغازه خود حذف نماید. مجموعه فروشگاه عبدو از این آمادگی برخوردار است که مشتری یا خریداران عطر قبل از نهایی کردن سفارش خود با کارشناسان این واحد در مورد عطر مورد علاقه خود مشاوره کرده و اطلاعات لازم را دریافت نمایند.

فروشگاه عبدو برای حمایت از مصرف کنندگان ۴ (خ) را سرلوحه کارهای خود قرار داده است. بر اساس قانون چهار (خ) که در این مجموعه سرلوحه کارها قرار گرفته است،  اولین (خ) به معنی خدمات قبل از فروش، دومین (خ) به معنای خدمات هنگام فروش محصول، سومین (خ) به معنای خدمات پس از فروش  محصول و چهارمین (خ)  که از نظر این مجموعه مهمترین آن محسوب می شود خدمات مشاوره ای این واحد تجاری می باشد یعنی حتی اگر مشتری هیچ خریدی نداشته باشد به او مشاوره رایگان داده می شود.

 در فروشگاه یا واحد ارز عطر و ادکلن عبدو پرفیوم برای اطمینان مشتری عطر های مختلف در کنار یکدیگر ارزیابی می شود تا کیفیت عطر های عرضه شده این مجموعه برای خریدار قابل لمس باشد.

همچنین کارشناسان عبدو پرفیوم چگونگی تشخیص اصل و فیک بودن عطر ها را به صورت مستند در اینستاگرام خود در فضای مجازی قرار می دهند تا اگر شهروندان حتی قصد خرید از این مجموعه را نداشته باشند بتوانند با توجه به اطلاعات ارائه شده عطر با کیفیت و اورجینال را از عطر تقلبی و فیک تشخیص داده و عطر مناسبی را از فروشگاههای عرضه کننده خریداری نمایند.

فروشگاه عبدو پرفیوم علاوه بر عرضه مستمر محصولات خود در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، محصولات خود را به صورت حضوری  هم عرضه می کند.  علاقمندان به انواع عطر و ادکلن برای ارزیابی محصولات این مجموعه و خرید به صورت حضوری می‌ توانند به فروشگاه عبدو پرفیوم واقع در شهرک غرب مجتمع تجاری میلاد نور مراجعه کنند.

 همچنین علاوه بر موارد گفته شده وبسایت عبدو پرفیوم در فضای مجازی فعال است و علاقمندان می توانند با استفاده از این روش هم یک خرید آنلاین و لذت بخش را تجربه نمایند.