معرفی بهترین تولیدکننده یخچال های قنادی

پیدا کردن بهترین تولیدکننده یخچال های قنادی دغدغه بزرگ فعالان این حوزه پردرآمد است. افرادی که قصد راه اندازی قنادی و شیرینی فروشی را دارند ابتدا به سراغ تهیه لیست تجهیزات لازم برای شروع اینکار می روند. آنها می دانند که برای تجهیز مغازه خود به یخچال و دستگاه های متفاوتی از قبیل یخچال کیک، ویترین کیک ایستاده ، یخچال شو کیک ، ویترین خشک ، ویترین نان فانتزی ، میزکار و… نیاز دارند. مهمترین اجزای یک قنادی جدای از مبحث مهارت یک قناد یخچال های مخصوص نگهداری و نمایش کیک و انواع شیرینی خشک و تر است. در این راستا این افراد به دنبال فروشنده قابل اعتماد به همراه قیمت مناسب هستند که می توانند با مراجعه به سایت های متفاوت بهترین تولیدکننده را پیدا کنند.

باید دقت کنید که در میان رقبا مجموعه ای مورد تایید می باشد که فاکتورهای ضمانت کالا، مشاوره رایگان، تضمین کیفیت و ارائه فاکتور رسمی را دارا باشد تا انتخابی درست تر داشته باشید.

صنایع برودتی ایران استیل همه ی این معیارهای مهم را دارد و طی سال ها فعالیت حرفه ای و تخصصی خود در زمینه طراحی و تولید محصولات سرمازا اعم از تولید یخچال های قنادی و شیرینی فروشی با تکیه بر فناوری و تکنولوژی منحصر به فرد خود در داخل کشور توانسته تنها سازنده یخچال های رطوبت زا در ایران باشد.

این طراح و مجری خوش آوا تا کنون پروژه های بسیار بزرگ، کلاسیک و مطرح را مطابق با دکوراتیو کامل فضا و در نظر گرفتن سلایق کارفرمایان و با رضایتمندی کامل به اتمام رسانده است.

این گروه متخصص تنها سازنده یخچال های رطوبت زا مخصوص نگهداری بهتر کیک و شیرینی تر در کشور می باشد. در نتیجه به همه فعالان در این حوزه توصیه می کنیم تا با تعویض یخچال های نگداری کیک و شیرینی در هزینه های خود به طور جد صرفه جویی نمایند. همچنین کسانی که قصد ورود به این عرصه را دارند بهتر است با کمی تحقیق بهترین دستگاه ها و یخچال ها را خریداری کنند.

بسیاری از قنادها بار ها مراجعه کرده و از کیفیت یخچال هایی که خریداری کردند ناراضی بودند و با دریافت مشاوره درست و توجیهات اصولی از این مجموعه و تعویض یخچال های قدیمی و بی کیفیت شان توانسته اند محصولات شان را با برترین کیفیت بفروش برسانند.

محصولاتی که مجموعه ذکر شده ارائه می دهد شامل موارد زیر می شود:
  • یخچال قنادی رطوبت زا مخصوص نگهداری بهتر و طولانی تر کیک و شیرینی تر
  • یخچال ایستاده کامل دکوری مخصوص نگهداری کیک در ابعاد بلند داخل آینه
  • یخچال شو کیک مخصوص نگهداری دسر و کاپ کیک در ارتفاع ۱۱۰ الی ۱۲۰
  • ویترین مخصوص نان فانتزی داخل چوب
  • فریزر ایستاده مخصوص نگهداری پلیمبر و بستنی
  • تاپینگ بستنی
  • فریزر میز کار قنادی مخصوص کارگاه
  • میز کار تمام استیل کارگاهی
  • سردخانه ثابت و متحرک زیر صفر و بالای صفر