کوکتل میوه ای

کوکتل میوه ای

کوکتل چند میوه

این کوکتل خوش طعم همانطور که از نامش پیداست ، از چند نوع میوه ی مختلف که طعم انها با یکدیگر هماهنگی دارند و هم چنین از نظر طبیعت و مزاج با هم جور در می آیند تشکیل می شود .معمولا برای رقیق کردن این نوشیدنی از آب هندوانه و یا آب آناناس و یا آب پرتقال استفاده می گردد .

در تهیه کوکتل میوه ای می توانید از ترکیب میوه های دلخواه خود نیز استفاده نمایید  .این نوشیدنی از نظر سلامت بودن بسیار طبیعی است و بدون هیچ گونه مواد افزودنی است و حتی نیازی به افزودن شکر نیز ندارد و البته سرشار است از ویتامین ها که با نوشیدن آن انرزی از دست رفته ی خود را باز می یابید و کاملا خستگی تان رفع خواهد شد و این مورد از تاثیرات بی نظیر میوه بر بدن انسان می باشد .

این مورد از تاثیرات بی نظیر میوه بر بدن انسان می باشد .

مواد لازم برای تهیه کوکتل میوه ای

آب آناناس به میزان لازم

سیب زرد یک عدد

موز یک عدد

لیموی زرد یک عدد

آناناس چند تکه

 

آموزش تهیه کوکتل میوه ای

کوکتل میوه ای را میتوانید بنا به سلیقه و ذائقه ی خودتان ، با افزودن مقدار بیشتری آب آناناس شیرین و یا با افزودن مقدار بیشتری آب لیمو ترش ، ترش نمایید . ابتدا همه ی میوه ها را به صورت مکعبی خرد کنید و در لیوان دلخواه خود بریزید. اگر لیوان پایه بلند و شیشه ای انتخاب نمایید بسیار چشم نواز خواهد شد .سپس آب آناناس و آب لیمو ترش کاملا سرد را به میزان دلخواه خود بیفزایید .این کوکتل دارای شیرینی طبیعی است و نیازی به افزودن شکر نمی باشد .در صورت تمایل از چند تکه ی کوچک یخ استفاده نمایید . دقت کنید که در درست کردن کوکتل میوه ای باید همه ی میوه ها تازه باشند و پس از تهیه سریع مصرف شود تا میوه ها تغییر رنگ و مزه ندهند .

نوش جان