کوکتل انبه

کوکتل انبه و نعنا

کوکتل انبه و نعناع

برای کسانی که علاقه مند به امتحان کردن نوشیدنی های جدید هستند یک سورپرایز ویژه داریم که در این صفحه آموزش داده شده است .شما می توانید کوکتل انبه را با استفاده از شربت نعناع تهیه نمایید و از نوشیدن آن لذت ببرید .برای تهیه کوکتل انبه ادامه مطلب زیر را مطالعه نمایید .

طرز تهیه کوکتل انبه

برای تهیه کوکتل انبه لازم است که میوه ی انبه را پوست کنده و در مخلوط کن بریزید تا کاملا له شود و بهتر است که از انبه ی کاملا رسیده و شیرین استفاده کنید در غیر این صورت لازم است که مقداری عسل را به انبه بیفزایید ، تا طعم شیرین تری را ایجاد شود . در مرحله ی بعدی درست کردن کوکتل انبه با نعنا ، لازم است که مقدار زیادی یخ را به همراه تقریبا یک لیوان شربت غلیظ نعناع به این ترکیب بیفزایید و در مخلوط کن ریخته تا با هم ترکیب شوند و می توانید در هنگام سرو کردن یک لیوان بلند انتخاب کرده و از برگ های تازه و سبز نعناع نیز در لیوان بریزید و سپس کوکتل انبه ای را که آماده کردید در لیوان سرو کنید .

شما می توانید به جای استفاده از شربت نعنا ، از عرق نعنا استفاده نمایید ،لطفا دقت نمایید که  میزان نعنا موجود در این کوکتل انبه  کاملا سلیقه ای است و باید در حد کمی باشد  و مزه  ی انبه به میزان زیادتری احساس شود .