چای سرد سیب و عسل

چای سرد سیب

آیس تی سیب

یکی دیگر از نوشیدنی هایی که با موادی ساده و کم هزینه می توانید درست نمایید و طریقه ی درست کردن آن در سایت freshdrink,ir که هم اکنون در آن حضور دارید آموزش داده شده است ، چای سرد سیب می باشد . همان طور که قبلا گفته شد این نوشیدنی را می توانید در طعم ها و رنگ های مختلفی درست کنید و برای مهمانی هایتان مخصوصا در فصول گرم سال از ان استفاده نمایید .البته باید بگوییم که چای سرد کاملا سلیقه ای است و خیلی از افراد امکان دارد به آن علاقه مند نباشند و یا شاید هم بر عکس ، شیفته ی طعم  منحصر به فرد آن شوند چون این نوشیدنی شیرین و ملایم طعم بسیار دلنشینی دارد . به ویژه اگر از سیب قرمز و عسل طبیعی یا عسل بهار نارنج و یا عسل آویشن استفاده کنید

مواد لازم برای تهیه چای سرد سیب

آب سیب تازه یک لیوان

سیب قرمز یک عدد

چای سرد از قبل تهیه شده به میزان دلخواه

قطعات یخ

عسل

 

طرز تهیه چای سرد سیب و عسل

برای تهیه ایس تی سیب ابتدا لازم است که شما به شیوه ای که در این مطلب بیان شده است ، چای سرد را تهیه نموده و سپس طبق مراحل زیر عمل نمایید :

شما می توانید در هنگام درست کردن ایس تی به شیوه ی دم کردن چای ،عسل را نیز اضافه بفرمایید . البته استفاده از عسل بر حسب ذائقه ی شما می باشد   زیرا سیب دارای مقداری شیرینی طبیعی است ، اکنون لازم است که یک لیوان مناسب انتخاب نمایید و تا نصف آنرا چای سرد بریزید و نصف دیگرش رااز اب سیب پر کنید و سپس هم بزنید تا با هم ترکیب شوند . می توانید از قطعات ریز یخ و هم چنین تکه های سیب نیز همانند تصویر بالا استفاده نمایید تا ظاهری زیبا تر داشته باشد .

بازدید کننده ی گرامی ، هر گونه سوال در مورد روش درست کردن چای سرد داشتید ، از ما بپرسید.