میلک شیک کارامل و سیب

میلک شیک کارامل

تهیه میلک شیک کارامل و سیب

این روزها در منوی اکثر کافی شاپ ها گزینه ای به نام میلک شیک به چشم میخورد که طرفداران زیادی دارد و بسیار خوش طعم است .یکی از این خوشمزه ها ، میلک شیک کارامل و سیب با طعمی بسیار دلنشین است و طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان نیز دارد و با صرف اندکی وقت و حوصله و با انجام چند مرحله ی ساده تهیه می شود .

شاید شما نیز بخواهید بدانید که طرز تهیه میلک شیک به چه صورت است ، و در ادامه ی این مطلب تمامی نکات لازم بیان شده است .یک نوشیدنی غلیظ شیرین که به صورت خنک سرو می شود و معمولا تشکیل شده است از شیر و بستنی میوه ای و یخ ،میلک شیک نامیده می شود. در درست کردن این نوع میتوانید از سیب استفاده نمایید تا طعم طبیعی تری پیدا کند . اگر تا به حال برایتان این سوال پیش انده است که چگونه میلک شیک درست کنیم در ادامه ما آنرا به شما اموزش خواهیم داد .

 

مواد لازم برای تهیه میلک شیک کارامل

شیر یک لیوان

یخ چند تکه کوچک

بستنی وانیلی یا کاراملی ۳ اسکوپ

سیب له شده یا آب سیب تازه

سس کارامل

 

آموزش درست کردن میلک شیک کاراملی

ابتدا لازم است که مواد لازم را در یک مخلوط کن ریخته و مخلوط نمایید و وقتی یک مایع غلیظ ایجاد شد ، چند بار عمل مخلوط شدن را متوقف و سپس اغاز کنید به این صورت کف ایجاد می شود و سپس در داخل لیوان مورد نظرتان بریزید و اگر دوست داشتید برای تزیین میلک شیک کارامل از خامه استفاده نمایید و بر روی آن سس کارامل و ترافل بریزید .