میلک شیک قهوه

میلک شیک قهوه

طرز تهیه میلک شیک قهوه

یک سورپرایز ویژه برای دوستداران قهوه —– میلک شیک قهوه —– در این صفحه طرز تهیه میلک شیک قهوه آموزش داده شده است و شما با مطالعه ی آن می توانید در منزل و به راحتی و با موادی ساده این نوشیدنی خوشمزه را برای خودتان و یا بچه ها و هم چنین پذیرایی از مهمانان اماده سازید .

دقت داشته باشید که در تهیه ی میلک شیک ها می توانید  از هر نوع بستنی که دوست دارید استفاده کنید برای مثال سه نوع بستنی پیشنهادی ما برای درست کردن میلک شیک قهوه عبارتند از :

– بستنی وانیلی

– بستنی قهوه

-بستنی توت فرنگی

آموزش تهیه میلک شیک قهوه

به انتخاب و بر حسب ذائقه خودتان ، یکی از بستنی هایی را که در بالا نام بردیم ، به همراه یک لیوان شیر سرد در داخل مخلوط کن بریزید  تا کاملا باهم ترکیب شوند ، و با دور تند بزنید تا کاملا کف کند . پیشنهاد ما این است که اگر دوست دارید طعم قهوه را بیشتر احساس نمایید  ، بستی وانیلی را به همراه پودر قهوه استفاده کنید . میلک شیک به طور کلی باید غلیظ باشد ،به این منظور ۴ اسکوپ بستنی را با یک لیوان شیر سرد و یک قاشق غذاخوری پودر قهوه مخلوط نمایید .

شما  می توانید اگر دوست دارید مقداری سس شکلات و یا شکلات رنده شده به میلک شیک قهوه اضافه نمایید ،و یا از تکه های موز استفاده نمایید تا طعم بهتری داشته باشید البته دقت کنید که اگر از موز استفاده می کنید  در مرحله ی آخر آنرا میکس کرده و به مواد خود اضافه نمایید .در مرحله ی اخر یک لیوان انتخاب کرده و میلک شیک را درون ان بریزید و حتما از شیر سرد استفاده نمایید تا نوشیدنی شما کاملا خنک باشد. هم چنین  اگر دوست داشتید می توانید همانند تصویر از خامه نیز برای تزیین میلک شیک قهوه استفاده نمایید.

دوستان عزیز، هر گونه نظر ، سوال ، انتقاد و پیشنهاد خودتان را در رابطه با این مطلب از طریق فرم زیر با ما در میان بگذارید…..