موس قهوه

موس قهوه

 تهیه موس قهوه

یکی از خوشمزه ترین دسر ها برای کسانی که طعم قهوه را می پسندند ، موس قهوه می باشد  که در این صفحه از سایت freshdrink.ir  نحوه ی درست کردن ان آموزش داده شده است . هم چنین شما می توانید با استفاده از موادی ساده و در اسرع وقت و در نهایت سهولت این دسر را برای فرزندان خود درست نمایید و یا در مهمانی هایتان ، دسرقهوه را سرو نمایید . شما می توانید با افزودن مقداری شکلات به این دسر ، دسر قهوه  شکلاتی داشته باشید .

آموزش درست کردن موس قهوه

برای تهیه موس قهوه به موادی بسیار ساده نیاز داریم و انقدر اینکار اسان است که شما به راحتی در منزل خود می توانید آن را تهیه نمایید ، موادی که برای درست کردن موس قهوه به آن نیاز دارید عبارتند از :

یک لیوان شیر و یا خامه ی رقیق شده

سه عدد زرده تخم مرغ

قهوه  دو قاشق غذاخوری

شکر به میزان دلخواه

طرز تهیه موس قهوه

ابتدا لازم است که شیر را در ظرفی  روی حرارت ملایم قرار داده و قهوه را به آن  اضافه کنید و تا حدی که کاملا ترکیب شوند هم بزنید ، سپس شکر را اضافه کنید . برای تهیه موس قهوه لازم است که  زرده های تخم مرغ را  در ظرفی جداگانه  با همزن مخلوط نمایید ،و آرام ارام با هم زدن به مایعی که بر روی حرارت است اضافه کرده و انقدر هم می زنید که مایه ی غلیظی به دست بیاید . مرحله ی بعدی این  است که یک ظرف مناسب انتخاب کرده و از این موس قهوه در داخل آن بریزید  و سپس در یخچال قرار دهید تا خنک شود  و کاملا سفت بشود .

می توانید از تزیینات خامه و گردو یا دانه های قهوه برای زیباتر شدن موس قهوه استفاده نمایید .