چای سرد انبه نعناع

چای سرد انبه

طریقه درست کردن چای سرد یا آیس تی 

اکثر افراد از تجربه کردن طعم های تازه و جدید بسیار لذت می برند ، به خاطر همین این روزها مصرف چای سرد نیز طرفداران خودش را دارد و شاهد هستیم که در اکثر فروشگاه ها ، این نوشیدنی در برند ها و طعم های مختلف عرضه می شود ،شما می توانید به جای خرید انواع آماده و کارخانه ای آن ، خودتان در منزل با بهترین کیفیت و تازه ترین مواد ، آیس تی را تهیه نمایید .

طرز تهیه آیس تی انبه

در تهیه ی این نوشیدنی جدید ، شما می توانید از چای سیاه یا چای سبز بنا به ذائقه ی خودتان استفاده نمایید و اکنون که در فصلی هستیم که انبه به وفور یافت می شود می توانید به سادگی چای سرد انبه را تهیه نمایید .استفاده از نعناع طعم بسیار دلنشینی را به وجود می آورد .

 

شما می توانید از چای خشک و یا چای های کیسه ای استفاده نمایید . بدین صورت که ابتدا باید چای سرد را به شیوه ای که در این جا ذکر شده است تهیه نمایید و در یخچال بگذارید. در ظرفی دیگر تکه های ریز شده ی انبه را به همراه عسل یا شکر در صورت تمایل مخلوط کرده و چند تکه یخ به آن افزوده و در ظرفی در بسته در یخچال بگذارید .بعد از نیم ساعت در لیوان مورد نظر خود از مخلوط انبه و عسل اضافه کرده و چای نعنا تهیه شده را که کاملا خنک شده است به آن بیفزایید و قطعات یخ نیز فراموش نشود . این نوشیدنی یکی ار بینظیر ترین طعم ها را دارد که با یکبار درست کردن چای یخ انبه عاشقش خواهید شد!