سمعک آوای هستی

آوای هستی

قیمت سمعک زیمنس

سمعک زیمنس ساخت کشور آلمان، یکی از قدیمی ترین و خوش نام ترین کمپانی ها در تولید و ارائه تجهیزات  شنوایی و کمک شنوایی است که با بیش از ۱۳۰ سال سابقه همواره در رده ی با کیفیت ترین سمعک های روز دنیا مطرح بوده و با ارائه تکنولوژی های نوین نظیر تکنولوژی سمعک های فراهوشمند وایرلس، امکان برقراری ارتباط سمعک از طریق اپلیکیشن های موبایل، امکان تنظیم سمعک از راه دور توسط متخصص، تولید سمعک های ضد آب، تولید سمعک های شارژی بدون نیاز به باطری و امکان برقراری ارتباط بین دو گوش همواره پیشرو در ارائه کیفیت صدایی بی نظیر و لوازم جانبی حرفه ای برای سمعک بوده و رضایت مندی بسیار بالای کاربران را به دنبال داشته است.

قیمت سمعک های زیمنس از حدود ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان شروع شده و با توجه به نوع تکنولوژی ، در رده های بالاتر افزایش خواهند داشت.

قیمت سمعک اتیکن

سمعک اتیکن ساخت کشور دانمارک یکی از قوی ترین و با تجربه ترین کمپانی ها در ارائه محصولات شنوایی است و این کمپانی همواره پیشرو در ارائه تکنولوژی هوش مصنوعی و ساخت انواع سمعک های فراهوشمند بوده و به خوبی حافظه شنیداری مغز را مدل سازی می کند.

کمپانی اتیکن دانمارک  یکی از کمپانی های به نام در سراسر دنیا بوده و با تولید محصولات بی نظیر و متنوع خود امکان انتخاب سمعک برای انواع مدل های کاهش شنوایی را فراهم می آورد.

قیمت سمعک های اتیکن دانمارک از حدود۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان در پایین ترین رده آغاز شده و در رده های بالاتر، دسترسی به تکنولوژی های پیشرفته افزایش می یابد.

قیمت سمعک بلتون

کمپانی سمعک بلتون در سال ۱۹۴۰ به طور رسمی در آمریکا شکل گرفت و شروع به ارائه محصولات خود در سرتاسر دنیا نمود. در سال ۲۰۰۰ با خریداری کمپانی بلتون توسط گروه GN ترکیبی از دو تکنولوژی برتر سمعک و خدمات، رضایت هر چه بیشتر  کاربران را در پی داشت، تا انجا که در سال ۲۰۱۳ در نمایشگاه جهانی EUHA با ارائه تکنولوژی Ear to Ear communicate توانست به عنوان یکی از  برترین های تکنولوژی روز سمعک در جهان خود را مطرح کند و اکنون با بیش از ۱۵۰۰ شعبه در آمریکا در حال خدمت رسانی به  مددجویان است.

سمعک بلتون با داشتن تنوع زیاد  در محصولات و نمایندگی  های متعدد در سراسر دنیا یکی از گزینه ها ی مناسب برای متقاضیان و کاربران سمعک می باشد .

قیمت محصولات کمپانی  بلتون آمریکا از حدود ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان شروع شده و با افزایش کیفیت کارایی قیمت ها افزایش می یابد.

قیمت سمعک فوناک

یکی از برند های مطرح در بازار سمعک، سمعک فوناک ساخت کشور سوئیس می باشد که در سال ۱۹۴۷ تاسیس شده است. این کمپانی، محصولات خود را در رده های قیمتی مختلف و با قابلیت های متنوع در اختیار  کاربران قرار داده است. کمپانی سمعک فوناک یکی از پیشروترین کمپانی ها در ارائه سیستم های وایرلس و FM  می باشد.

قیمت سمعک فوناک از حدود ۹۵۰٫۰۰۰ تومان شروع شده و با توجه به رده و سطح تکنولوژی افزایش می یابد.

قیمت سمعک استارکی

کمپانی سمعک استارکی آمریکا ، یکی از برند های معتبر در ارائه تکنولوژی های نوین شنوایی در سراسر دنیا می باشد. یکی از قابلیت های خارق العاده این کمپانی امکان طراحی و ساخت سمعک های کاملا نامرئی با استفاده از روش تصویر برداری سه بعدی می باشد .

آدرس:

نارمک، بین چهار راه سرسبز و میدان هفت حوض ، ابتدای خیابان بهرامی ، ساختمان پزشکان مهتاب، طبقه اول، واحد چهار.

تلفن تماس: ۷۷۲۷۹۳۳۳، ۷۷۴۹۸۵۵۶ ، ۰۹۱۲۴۹۰۷۳۷۱

هر شنبه تا چهارشنبه- صبح وعصر

(با تعیین وقت قبلی)

تلگرام:@avayehasty

اینستاگرام: avayehasty

avayehasticlinic.com