Top

کبیرپانل

کبیر پانل

خانه پیش ساخته و کاربرد آن در صنعت معماری و ساختمان سازی

خانه آرامش بخش ترین مکان در این دنیاست و برای هر کسی، داشتن چنین فضایی دارای اهمیت است. انسان با حضور در محیطی که دارای چهار دیواری و سقف باشد، احساس امنیت کرده و هر تلاشی برای زیبا تر ساختن و افزایش کیفیت محل زندگی اش می کند. اگر با این دیدگاه به گذشته نگاه کنید، متوجه می شوید که تا کنون بشر برای تغییر دادن و بهتر کردن خانه و کاشانه اش چه تغییراتی را ایجاد کرده و هر چه زمان می گذرد از تکنولوژی ها و روش های جدید تری برای ساخت یک فضای امن استفاده نموده است. امروزه خانه پیش ساخته یکی از متداول ترین امکاناتی هستند که از طریق آن ها می توان در مدت زمان بسیار کوتاهی صاحب یک چهار دیواری امن شد. ساختمان پیش ساخته از جمله بهترین دستاورد ها در حوزه ی معماری و صنعت ساختمان است که با کاربرد های گسترده ی خود و سهولت آماده سازی باعث صرفه جویی در وقت و هزینه ها شده است، البته بسیار مهم است که به این نکته توجه شود که این سازه در چه مکان هایی و برای چه مصارفی مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله، کبیر پانل به صورت مفید و مختصر به توضیح در مورد خانه پیش ساخته می پردازد.

سهولت حمل و جابه جایی و استقرار انواع خانه پیش ساخته

همان طور که قبلا گفته شد، تولید انواع ساندویچ پانل قابل استفاده دز ساخت سازه هایی نظیر کانکس و ساختمان های پیش ساخته از جمله مهم ترین خدمات شرکت ما می باشد و از مدل های مختلف این متریال بنا بر نوع کاربرد و میزان نیاز در بخش های مختلف خانه پیش ساخته استفاده می گردد. قسمت های متفاوت خانه پیش ساخته در محیط کارخانه به صورت جداگانه تولید می شوند و قابلیت اتصال و مونتاژ شدن در هر محیطی مد نظر فرد خریدار را دارند؛ بنابراین یکی از مهم ترین ویژگی های این محصول قابلیت انتقال و جا به جایی آسان و سریع آن است.

خانه پیش ساخته، گزینه ی پیشنهادی کبیر پانل به متقاضیان محترم

مجموعه ی تولیدی کبیر پانل با هدف تامین رضایت مشتریان و مخاطبان محترم، همواره سعی در معرفی  و ارائه ی بهترین ها داشته و در صورت نیاز آنان به خرید خانه پیش ساخته، پیشنهاد می نماید که نوعی را خریداری نمایند که در ساخت سقف و دیواره های آن از ساندویچ پانل و کامپوزیت های آلومینیومی استفاده شده باشد. از ویژگی های مثبت این سازه می توان به سبک وزن بودن آن اشاره داشت که تاثیر مستقیمی بر سهولت جا به جایی خواهد داشت. ساختمان پیش ساخته در عین حال که سبک می باشد از کیفیت و استحکام کافی نیز برخوردار است. همچنین با بهره مندی از خصوصیات مهم دیگری نظیر عایق بودن در برابر گرما، سرما، رطوبت و صدا ، مستحکم بودن در برابر زلزله و سرعت نصب و اجرا اولین گزینه ی انتخابی متقاضیان است.

kabirpanel.ir

کبیر پانل

دفتر مرکزی

آدرس :

تهران- خیابان پاسداران – میدان نوبنیاد – کوهستان چهارم – خیابان کبکان – میدان آرش- کوهستان سوم شرقی – پلاک ۴

تلفن :

 

۰۲۱۲۹۳۲

۰۲۱۲۹۳۲

۰۲۱۲۲۸۱۵۴۵۴

۰۲۱۲۲۸۱۷۲۰۶

۰۹۱۲۶۴۴۳۱۲۷

فکس :

۰۲۱۲۶۱۱۰۴۹۷

ایمیل :

info@kabirpanel.com

 

تاریخ ارسال نوشته : مهر ۳۰, ۱۳۹۷
دسته بندی: ریپورتاژ آگهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و بهینه سازی وب سایت : تیام رایان ارتباط