Top

موسیقی لاتین
نمونه ای از نوازندگان لاتین

 موسیقی لاتین

موسیقی آمریکای لاتین به موسیقی تولید شده از آمریكای لاتین اشاره می كند، یعنی كشورها و قلمروهای آمریکای لاتین و كارائیب جنوبی ایالات متحده موسیقی آمریکای لاتین همچنین موسیقی آفریقایی را از بردگان که توسط مهاجران اروپایی و همچنین موسیقی از بومیان آمریکایی ها به آمریکایی ها منتقل شده بود، در بر می گیرد. با توجه به ماهیت بسیار انسانی آن، موسیقی آمریکای لاتین شامل طیف گسترده ای از سبک ها، از جمله ژانرهای تاثیرگذار مانند : bachata، bossa nova، merengue، rumba

، salsa، samba، son و tango است. در طول قرن بیستم، بسیاری از سبک ها تحت تأثیر موسیقی ایالات متحده قرار گرفتند که سبب رشد ژانرهایی مانند پاپ لاتین، راک، جاز، هیپ هاپ و رگگاتون شد. از لحاظ جغرافیایی، معمولا به مناطق اسپانیایی و پرتغالی زبان آمریکای لاتین اشاره دارد، اما گاهی اوقات نیز کشورهای و مناطق فرانسوی زبانهای کارائیب و آمریکای جنوبی را شامل می شود. این همچنین شامل سبک های آمریکای لاتین است که در ایالات متحده مانند سسالا و Tejano آغاز شده است. ریشه های موسیقی آمریکای لاتین را می توان در قرن شانزدهم، زمانی که مهاجران اروپایی موسیقی خود را از خارج از کشور به ارمغان آوردند، به تهاجم اسپانیایی و پرتغالی آمریكا پی می برند. موسیقی آمریکای لاتین در اسپانیایی، پرتغالی و به میزان کم فرانسوی انجام می شود.

 

عکس از نوازنده لاتین

نوازنده

موسیقی آرژانتین، موسیقی تانگو، راک آرژانتین، میلونگا (موسیقی)، چاکارا، چمچه و موسیقی مخروطی جنوبی تانگو شاید سبک موسیقی مشهور آرژانتین است که در سراسر جهان مشهور است. سبک های دیگر شامل Chacarera، Milonga، Zamba و Chamamee است. ریتم های مدرن شامل Cuarteto (موسیقی از استان کوردوبا) و Electrotango است. سنگ های آرژانتینی (که به طور محلی به عنوان سنگ ملی شناخته می شود) محبوب ترین در طول دهه ۱۹۸۰ بوده و محبوب ترین موسیقی آرژانتین است. Rock en Español برای اولین بار در آرژانتین محبوبیت داشت و سپس از طریق سایر کشورهای اسپانیایی و اسپانیا نیز جابجا شد.

تاریخ ارسال نوشته : تیر ۲۷, ۱۳۹۶
دسته بندی: ریپورتاژ آگهی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و بهینه سازی وب سایت : تیام رایان ارتباط